The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı Görüşlerim

Merhabalar,

Bugün blogumda meşhur ürün The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı’dan bahsedeceğim. Yazı biraz geç olabilir çünkü ürünü yakın zamanda aldım. Daha önce kullandığım aydınlatıcım vardı ve yeni bir tane almak istemedim. Golden Rose Highlingter ürünü hakkındaki yorumlarıma “Golden Rose Highlingter Stick” buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Gratis indirimi alışverişimde %50 indirimli olarak 32 TL civarında bir fiyata denk geldiğini görünce dayanamadım ve hemen kaptım 🙂

Peki ürün gerçekten anlatıldığı kadar güzel mi? Bendeki duruşu nasıl oldu? Beğendim mi? Hepsinin cevaplarını paylaşacağım.

The Balm ürünlerine bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. Renklerinden önce ambalajları zaten kendine hayran bırakıyor. The Balm Mary Lou Manizer aydınlatıcının ambalajı hafif olduğundan yanımda da rahatlıkla taşıyabiliyorum. Yelpaze şeklindeki fırçalarla en iyi sonucu aldığımı söylemeliyim, tek bir yerde toplanmayarak daha doğal bir görünüm alıyor.

The Balm aydınlatıcı şampanya renginde ve inanılmaz pigmentli, dolayısıyla uygularken bu noktaya dikkat etmek gerekiyor. Günlük makyajınızda kullanmak ve doğal bir aydınlık vermesini istiyorsanız bir kez sürmeniz bile yeterli olacaktır. Akşamları ya da özel bir günde kullanmak istediğinizde daha yoğun kullanabilirsiniz, isteğinize göre yoğunluğunu ayarlamanız mümkün.

Aydınlatıcı ürünler genel olarak alın ortası, kaş altı, burun, elmacık kemiklerinin üst kısmı, dudak üstü ve çene ortasına uygulanıyor. Ben karma bir cilde sahibim dolayısıyla burnuma uygulamayı tercih etmiyorum. Çünkü zaten yağlı olan burnum aydınlatıcının da etkisiyle parlama yapıyor ve bence hoş bir görünüm ortaya çıkmıyor. Ben günlük olarak sadece elmacık kemiklerimin üst kısmına uygulamayı tercih ediyorum, benim için yeterli oluyor.

Buğday tenli olduğum için güzel uyum sağladığını söylemeliyim, esmerler için nasıl bir görünüm ortaya çıkar bilemiyorum.

Kalıcılığına gelirsek o da gayet başarılı, gün içinde yenilememe gerek kalmıyor. Ayrıca benim için oldukça önemli olan bir konuda da başarılı not aldı diyebilirim. O da tozutma problemi, Bu sadece aydınlatıcı için değil far ya da allık ürünleri için de geçerli. The Balm Mary Lou Manizer’da tozutma problemi yaşamıyorsunuz.

Peki siz bu meşhur aydınlatıcı ürününü kullandınız mı? Yorumlarınızı paylaşırsanız memnun olurum.

Sevgiler 🙂

Comments

 1. En sevdiğim aydınlatıcım bu benim de 🙂 Güzel günlerde kullan kuzucum.

 2. Ayşe says:

  Malesef beyaz tenli olduğum için bana pek yakışmadı ama yapısı, kalıcılığı ile çok başarılı bir ürün

 3. Sevda S. says:

  Çok severek kullanıyorum 🙂

 4. müjde says:

  Kutusu ne kadar şirin, benim gençliğimde bunlara balm değil balzam derdik:))))
  güle güle kullan. 🙂

 5. Anonim says:

  bayılarak kullandığım başka alıp denesemde vazgeçemediğim aydınlatıcım. Özellikle yaz aylarında çok kullanıyorum. Güle güle kullan canım

 6. Ne markaya ait bir ürün kullandım ne de herhangi bir markaya ait aydınlatıcı..Sanırım makyaj yapmayı çok sevmiyorum ve de beceremiyorum zaten :)))))

 7. idmu02 says:

  ambalajları gerçektende çok cezbedici ve çekici. Ürün tanıtımından çok etkilendiğim için denemeyi düşünüyorum. Şu anda Nars albatross kullanıyorum. Fiyatı biraz yüksek ama diğer tüm Nars ürünleri gibi aşık olunası…

 8. kelebeketkisi39 says:

  Güzel ve kaliteli bir üründür ve oldukça bereketli bir türlü bitmiyor:))

 9. Çok hoş bir ürün gerçekten. Güle güle kullan canım 😘

 10. Derya says:

  Güle güle kullan canim 😊

 11. maryslifenet says:

  Tozutma problemi farları için de geçerli The Balm’ın kuzum ama çok güzeller :)) Benim merak ettiğim ama bir türlü bulamadığım aydınlatıcıdır kendisi gerçi şu sıralar likit aydınlatıcıları gözüme kestiriyorum 🙂 Mutlulukla kullan bitanem :))

 12. Vika says:

  Thanks for the interesting post! Have a nice day)

 13. Benim Tutkum says:

  Severek kullanıyorum epeydir de elimde ancak ne zaman biteceği konusunda hiç bir fikrim yok :/ Pudra gibi değil bu aydınlatıcılar, gramajda fazla olunca, bitmesini görebilmek benim için olay 🙂 Güle güle kullan canım <3

 14. evrim says:

  ilk göz ağrım =) aldığım ilk aydınlatıcı olur kendisi =) pek severim hala

 15. Güle güle kullan canım:) hep merak edip beğenipde alamadığım bir aydınlatıcı, şimdi yeniden aklıma getirdin teşekkürler 🙂

 16. Denemem gerek o zaman herkes memnun 🙂

 17. güle güle kullan tatlım

 18. Amazing product! ♥️♥️♥️

 19. Cansu YILDIZ says:

  Kullanmak nasip olmadı ama herkesin çok sevdiği bir aydınlatıcı 😍😍

 20. Vika says:

  As usual great post! Thanks a lot for sharing)

 21. Lou kardeşlerin en sevileni 🙂

 22. Güle güle.kullan 😘

 23. Ümran says:

  En sevdiğim aydınlatıcım 🙂

 24. lovviez says:

  Tek geçerim <3

Yorum Yaz