Loreal Paris Mega Volume Collagene 24 H Maskara Görüşlerim

Merhaba herkese,

Bu güzel günde güzel bir maskaradan bahsetmek istiyorum. Loreal Paris Mega Volume Collagene 24 H Maskarayı daha önce kullanmıştım ve sonuçtan memnun kalıp tekrardan edindim.

Benim kirpiklerim seyrek ama uzun, dolayısıyla kendimde olmayanı yani hacim istiyorum. Bir maskarada takma kirpik etkisi veren hacmi bulmak sanırım en zoru… Loreal Paris Mega Volume Collagene 24 H Maskara bu hacim olayını benim beklentilerime göre daha iyi yapıyor.

Kıl fırçaya sahip olan maskara oldukça büyük ve dolgun. Yine de sürerken zorlanmıyorum fakat göz kapağımda bulaşma yaşıyorum, bu tabii ki benim sürüş şeklime göre yaşadığım bir sorun da olabilir.

Maskaralarda plastik değil kıl fırçaları seviyorum. Loreal markasının maskaralarına değinecek olursam farklı çeşitlerini denedim, aslında başarılılar fakat bence eksi bir yönü var ki o da çok çabuk kuruyor olması.

Bu kuruma olayını Loreal Paris Mega Volume Collagene 24 H Maskara’da da yaşadım. Keşke ilk aldığımda fotoğraflasaydım dedim, zaten siz de fark edeceksiniz. Diğer katlarını sürerken zorlandığımı belirtmeliyim.

Aslında yeni aldığımda etkisi daha yüksek olmuştu, zamanla kurudukça verimi de düşmeye başladı. Rimeller için 6 ay kullanım süresi verilse de Loreal rimellerim yaklaşık 3 ayda kuruyor.

Loreal Paris Mega Volume Collagene rimelin fiyatı diğer Loreal rimelleri gibi yüksek fakat indirimlerde uygun fiyata alınabiliyor.

Ben yanılmıyorsam 27 TL civarında edinmiştim. Gün içinde dökülme, bulaşma ve akma gibi sorunlarla karşılaşmadım. Benim için bir maskarada önemli olan şeylerden biri de kolay çıkması. Kirpiklerim hatta gözlerim hassas olduğundan çıkarırken çok uğraştığımda dökülme yaşıyorum.

Bu nedenle waterproof ürünleri hiç tercih etmiyorum. Loreal Paris Mega Volume Collagene 24 H Maskara, çift bazlı makyaj temizleme suyuyla kolayca çıkardığım bir maskara oldu.

Bir daha alır mıyım sanırım çabuk kuruduğu ve ben de çok sık kullanmadığım için bir sonraki seçimimi farklı bir markadan yana kullanacağım.

Sizin favori maskaranız hangisi? Hacim veren bana önereceğiniz maskara varsa yorumlarınızda belirtirseniz sevinirim.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarımdan haberdar olmak için blogumun sağ tarafında yer alan “Abone ol” kutucuğundan e-mail ile kayıt olabilirsiniz.

Sevgiler 🙂

Comments

 1. O zaman bende denemeyim rimel önemli ya.Bilmediğim markalar kirpiklerimi döküyor bende her markayı kullanamıyorum.Öğrenmiş oldum ,teşekkürler canım.

 2. Anonim says:

  Oldukca guzele benzıyor. Buarada herzamn sıtemın adını falan yazmam gerekıyor. Acaba kaydetmıyo mu?

  1. yeliz says:

   Anonim olarak görünüyorsunuz 🙂

 3. Ania says:

  Wow!! I love your Maskara 🙂
  Blog x Facebook x Instagram x Bloglovin

 4. müjde says:

  Rahmetli annem kuruyan rimellerin içine eser miktarda sıcak su dökerdi:)))
  Güle güle kullan:)

 5. Ben bayıldım etkisine 🙂

 6. Esra says:

  Hic denemedim ama bende cok sık kullanmadigimdan kuruma olayı sıkıntılı. Gerci hepsinin sonu aynı. ❤

 7. Esra Takım says:

  Sonuç çok iyi görünüyor ama çabuk kuruması düşündürücü 🙂

 8. Your lashes look amazing! I need to check this mascara out.

  https://www.kathrineeldridge.com

Yorum Yaz